Üretim

Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla sektörde bir adım öndesiniz
+90 352 504 92 52
info@fscgrup.com
 

Dezenfeksiyon

İşyeri Dezenfeksiyon, Apartman Dezenfeksiyon ve Ev Dezenfeksiyon uygulamalarıyla uzun süreli etkin koruma sağlıyoruz.
0 352 504 92 52

ÜRÜN REÇETESİ

Ürün, hammaddelerin çeşitli işlemlerden geçirilerek bir araya getirilmesiyle oluşturulan yeni bir üründür. Yeni oluşturulan ürün, insanların, toplulukların, toplumların herhangi bir ihtiyacını karşılayacak niteliklere veya bileşenlere sahiptir. Dolayısıyla günümüzde, temel ihtiyaçları karşılayan ürün de bu ölçüde farklılaşmıştır. Kimi ürün bileşenleriyle kimi kullanım biçimleriyle yeni üretilen ürün, bazen bir bütün olarak ihtiyacı karşılar bazen de içindeki bileşenlerden biri, insanların herhangi bir ihtiyacına katkı sağlar.

Gıda katkı maddeleri, normal şartlarda tek başına gıda olarak tüketilmeyen veya tipik gıda ana bileşeni olarak kullanılmayan, tek başına besleyici değeri olan ya da olmayan ve gıdanın üretilmesi, işlenmesi, hazırlanması, ambalajlanması, taşınması, depolanması sırasında ürüne ilave edilen maddelerdir. Bozulmayı önlemek, görünüm, lezzet ve yapıyı geliştirmek, diğer niteliklerini korumak, düzeltmek veya istenmeyen değişikliklere engel olmak amacıyla kullanımına izin verilen maddelerdir.
İşte en güvenilir üretimi karşılamak için 20 yıllık sektör tecrübesi ile FSC GRUP olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.